Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Promocja

 PROMOCJE KSIĘGOWOŚCI:

1. Pierwsze dwa miesiące gratis ( umowa 24 miesiące )

Klient, który decyduje się na podpisanie umowy dotyczącej prowadzenie księgowości dla firmy nie płaci za pierwsze dwa miesiące usługi jeśli zostanie ona zawarta na okres 24 miesięcy. Dodatkowo przez cały czas trwania umowy Klient otrzymuje możliwość korzystania z porad prawnych bez opłat. 

2. Dwa miesiące 20 procent taniej ( umowa 12 miesięcy )

Klient, który decyduje się na podpisanie umowy dotyczącej prowadzenie księgowości dla firmy przez pierwsze dwa miesiące ma obniżony abonament o 20 procent jeśli zostanie ona zawarta na okres 12 miesięcy. Dodatkowo przez cały czas trwania umowy Klient otrzymuje możliwość korzystania z porad prawnych bez opłat.

3. Dwa miesiące 10 procent taniej ( umowa na czas nieokreślony )

Klient, który decyduje się na podpisanie umowy dotyczącej prowadzenie księgowości dla firmy przez pierwsze dwa miesiące ma obniżony abonament o 10 procent jeśli zostanie ona zawarta na czas nieokreślony. Dodatkowo przez cały czas trwania umowy Klient otrzymuje możliwość korzystania z porad prawnych bez opłat.

 

PROMOCJE WIRTUALNEGO BIURA:

Adres dla Twojej firmy na Rynku Głównym w Krakowie za 49 zł zamiast 300 zł

Posiadanie prestiżowego adresu jest wizytówką firmy dlatego proponujemy Państwu zmianę dotychczasowego adresu Państwa przedsiębiorstwa na Rynek Główny 28 w Krakowie. Usługę proponujemy w cenie 49 zł netto przez cały 12 miesięczny okres trwania umowy. Aby dowiedzieć się co wchodzi w skład abonamentu zapraszamy na stronę www.firmanarynku.pl

Kliknij tutaj i zapytaj o ofertę dla Twojej firmy

« powrót