Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

O nas

WADMEX Biuro Rachunkowe jest prężną i nowoczesną firmą świadczącą outsourcing biznesowy – obsługę finansowo-księgową oraz kadrową osób fizycznych i prawnych.

Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi pracowników biura naszym Klientom zapewniamy maksymalny komfort prowadzenia działalności poprzez przejęcie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej co pozwala skupić się Im na prowadzeniu biznesu będąc pewnym, że nasz księgowy w sposób rzetelny zajmie się stroną rachunkową biznesu.

Pracujące u nas księgowe i księgowi to specjaliści w swojej dziedzinie legitymujący się Certyfikatem Ministra Finansów dzięki czemu jesteśmy pewni, że księgowość, którą Państwu proponujemy jest na poziomie, jakiego nie jedna kancelaria podatkowa w Krakowie może nam pozazdrościć.

Klient rezygnując z własnego księgowego unika kosztów personalnych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, ubezpieczenie, szkolenia itp.) związanych z zatrudnieniem pracowników w działach finansowo-księgowym i kadrowym oraz wielu nakładów inwestycyjnych ponoszonych na utrzymanie dodatkowej powierzchni biurowej, organizację i wyposażenie stanowisk pracy w sprzęt biurowy, zakup i aktualizację specjalistycznego oprogramowania.

Zakres usług opracowany został z myślą o podmiotach zainteresowanych maksymalizacją korzyści wynikających z usług outsourcingu, otwartych na nowoczesne systemy zarządzania jakością, oczekujących gwarancji wykonanej usługi. Świadcząc usługi na rzecz różnych grup zawodowych w tym również firm zagranicznych, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne standardy współpracy z Klientem.

Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, unikamy szablonowego podejścia do Klienta, co jest naszym atutem.

Naszą misją jest taka obsługa, aby mieli Państwo wrażenie, ze dział finansowo-księgowy oraz kadry są tuż za ścianą.

Nasze biuro bierze pełna odpowiedzialność za wykonane usługi, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej
« powrót